O nas

Poznajmy się

Partnerzy w Kancelarii

O kancelarii

Filarami Kancelarii Dolińska-Rajewska w Nysie są: radca prawny Anna Dolińska-Mazur oraz radca prawny Monika Rajewska-Nosal. Połączyły Nas: wspólna pasja do prawa i cel, którym jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, energia i skuteczność, to cechy, które Nas wyróżniają. Z uporem dążymy do najlepszych rozwiązań problemów prawnych Klientów, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala na zapewnienie satysfakcjonującej i kompletnej obsługi osobom prywatnym, przedsiębiorcom i dużym firmom w różnych gałęziach prawa. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić i zapoznaj się z naszymi specjalizacjami w zakładce „usługi”.

Anna Dolińska-Mazur & Monika Rajewska-Nosal

Osiągnięcia kancelarii

"Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu" - Jacek Walkiewicz
Zadowoleni klienci100%
Upadłości konsumenckie skuteczność100%
Wygrane sprawy90%
·   Pon-Pt 09:00-16:00

DOŚWIADCZENIE

Z zaangażowaniem rozwiązujemy problemy prawne naszych Klientów: osób prywatnych, przedsiębiorców i spółek od ponad dziesięciu lat.

SKUTECZNOŚĆ

Z satysfakcją przekuwamy nasze wciąż rozwijane umiejętności, wiedzę i doświadczenie zawodowe w kolejne sukcesy – np. nasze wnioski o upadłość odnoszą 100% skuteczność.

ZAUFANIE I DYSKRECJA

Utrzymujemy stały kontakt z Klientami, informując na bieżąco o ich sytuacji prawnej i procesowej. Każdym problemem zajmujemy się kompleksowo. Wszelkie informacje uzyskane od Klienta w ramach świadczonej pomocy objęte są tajemnicą zawodową.